Witaj w świecie stylizacji paznokci Bandurska Shop

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Indigo Nails, działającym w branży nieprzerwanie od 2016 roku. W Bandurska Shop znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do wykonania manicure i pedicure oraz stylizacji paznokci – w profesjonalnym salonie lub w domowych warunkach.

Sklep internetowy

Jesteśmy jednym z czołowych dystrybutorów Indigo Nails. Słyniemy z bardzo dużych stanów magazynowych. Zapewniamy stały dostęp do kompletnego portfolio marki Indigo Nails - również do najnowszych trendów. W Bandurska Shop, oprócz rozbudowanej gamy produktów do stylizacji paznokci, znajdziesz profesjonalne wyposażenie salonów kosmetycznych, specjalistyczne kosmetyki SPA oraz wysokiej jakości produkty do stylizacji rzęs.

Zamówienia zarówno detaliczne, jak i hurtowe wysyłamy w ciągu 24h – również w weekendy za pomocą Paczkomatów. Do każdego zamówienia dodajemy wartościowe gratisy i indywidualnie dobrane próbki. Posiadamy wykwalifikowany, życzliwy personel, tworzony przez specjalistki i entuzjastki stylizacji paznokci. Doskonale wiemy, co oferujemy. Służymy doradztwem przy wyborze optymalnych produktów, objaśniamy składy i podpowiadamy w kwestii obowiązujących trendów.

Sprzedaż stacjonarna

Prowadzimy punkt stacjonarny w Katowicach przy ul. 1 Maja 94 (dzielnica Zawodzie, k. drogi ekspresowej S86). Taka lokalizacja zapewnia bezproblemowy dojazd samochodem, komunikacją miejską lub... hulajnogą ?. Na Klientów czeka bezpłatny parking na ulicy.

Posiadamy również sieć przedstawicieli handlowych na terenie Katowic, Chorzowa, Mysłowic, Rudy Śląskiej, Zabrza, Piekar Śląskich, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Gliwic i powiatu gliwickiego, Siemianowic Śląskich, Bytomia, Świętochłowic oraz powiatu będzińskiego, którzy zaopatrują salony kosmetyczne i dostarczają produkty do osób prywatnych na terenie całego Śląska. Przedstawiciele mają ze sobą zawsze kompletny asortyment produktów. W dni robocze zjawiają się u Klienta w ciągu max. 24h od złożenia zamówienia lub zgłoszenia chęci spotkania.

Szkolenia

Kluczową część naszej oferty stanowi działalność szkoleniowa. Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych nr 2.24/00298/2017 oraz certyfikat jakości PN-EN ISO 9001:2015. Prowadzimy kursy online i szkolenia stacjonarne – techniczne i z zakresu nail artu. Komponujemy atrakcyjne cenowo pakiety szkoleń dla stylistek paznokci, zapewniając solidne przygotowanie z danego obszaru tematycznego. Programy opracowujemy na bazie najnowszych, światowych trendów i aktualnych potrzeb rynku, wzbogacając je o własne doświadczenia i autorskie pomysły. Szkolimy osoby początkujące, średniozaawansowane i zaawansowane. Nasz zespół trenerski składa się obecnie z 8 instruktorek – na czele z Joanną Bandurską, głównym szkoleniowcem i właścicielką Bandurska Shop i Bandurska School.

Joanna Bandurska

Mistrzyni Świata stylizacji paznokci oraz zdobywczyni 159 nagród podczas najbardziej prestiżowych konkursów branżowych w kraju i zagranicą. Asia ustanowiła rekord Polski pod względem ilości nagród zdobytych indywidualnie w branży kosmetycznej. Została także uhonorowana tytułem Najlepszego Trenera podczas mistrzostw rozegranych w 2022 roku w Norwegii, gdzie Bandurska Team zdobył łącznie 165 pucharów. Później w Dubaju jej Team zdobył ich aż... 594! Mistrzostwa w Hollywood podbili wynikiem 320! Oczywiście we wszystkich zyskała tytuł Najlepszego Trenera. Asia zajmuje się stylizacją paznokci od 15 lat. Z domorosłej stylistki stała się Mistrzynią Świata, rekordzistką w branży i jurorką na najważniejszych mistrzostwach. W Bandurska Shop znajdziesz książkę opisującą długą i krętą drogę Asi do tak wielkich sukcesów.
Joanna Bandurska - Mistrzyni Świata stylizacji paznokci

Pozostaje nam tylko życzyć Ci ekscytujących zakupów. W razie pytań - jesteśmy!.

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password